Dealer ActiveSite (DAS)

Aktywne strony internetowe dla dealerów i grup dealerskich nastawione na pozyskanie okazji sprzedaży

Dladealera zapewnia pakiet stron dealerskich zbudowanych zgodnie ze standardami graficznymi danej marki. Strony zawierają pełną obsługę formularzy oraz system CMS do zarządzania treściami. Integracja ze statystykami Google Analitics pozwala na dokładne śledzenie klientów wchodzących na stronę.

Całość stron WWW zaprojektowana jest w taki sposób by były one maksymalnie przyjazne dla wyszukiwarek internetowych i osiągały jak najlepsze pozycje podczas wyszukiwań (optymalizacja SEO).

Główne cechy

 • Strony traktowane jako narzędzie sprzedaży i wirtualny salon.
 • Zaprojektowane by angażować użytkownika i stworzyć jak najwięcej okazji sprzedaży i kontaktów z klientami.
 • Zbudowane ze standardami graficznymi marki lub identyfikacji graficznej dealera.
 • Doskonałe do zarządzania kilkoma stronami salonów grupy dealerskiej w jednym miejscu.
 • Integracja oferty pojazdów nowych i używanych.
 • Wbudowane moduły SEO - optymalizacja pod wyszukiwarki.
 • Projektowanie kampanii reklamowych.
 • Pełna obsługa formularzy, kontakt, jazda próbna, serwis, rezerwacja pojazdów.
 • Prosta aktualizacja pojazdów do jazd próbnych.
 • System newsów.
 • Kupony rabatowe.
 • Pełne statystyki z możliwością personalizacji na życzenie.
 • Integracja z mediami społecznościowymi: Facebook, Twitter, Google+, NK itp.
 • Możliwość integracji z DMS dealera.

Wiele marek, jeden panel

Dealer Active Site przeznaczony jest głównie na potrzeby dealerów posiadających więcej niż jedną markę. Korzystając z tego systemu możemy kontrolować w jednym miejscu działania na wszystkich stronach danej grupy dealerskiej. Możemy w ten sposób planować globalne i spójne kampanie co pozwala na lepszy pomiar efektu oraz zwiększa siłę działania marketingowego. Co więcej mając zarządzając wszystkimi stronami w jednym miejscu oszczędzamy czas oraz redukujemy ilość dublowania danych (np newsów lub jednostek kontaktowych).

Intuicyjny system CMS, prosta zmiana treści strony

Wychodząc na przeciw oczekiwanią Dealera stworzylismy prosty i intuicyjny system zarządzania treściami na stronach dealera. System przystosowany jest do publikowania treści jednocześnie na kilku stronach pod różnymi domenami. Publikując news lub promocje możemy ją umieścić równocześnie na stronie głównej grupy dealerskiej, jak i na wybranych stronach salonów, znajdującymi się pod różnymi domenami. Moduł zarządzania jazdami próbnymi pozwala w prosty sposób umieszczać na stronie pojazdy które aktualnie posiadamy do testów. Pojazdy do jazd próbnych możemy aktualizować w jednym miejscu dla wszystkich salonów.

Pełna oferta pojazdów online

Na stronie możemy wyświetlić listy pojazdów nowych oraz używanych wystawionych na sprzedaż. Zaawansowane filtry pozwalają klientowi w łatwy sposób przeszukiwać ofertę i wybrać pojazd dla siebie. Na stronie głównej mamy możliwość wystawić wyróżnione oferty.

Według opini dealerów pełna oferta online jest kluczowym elementem poprawiającym płynność sprzedaży.

Szczegóły oferty wyświetlane są przejrzyście z możliwością przesłania formularza z zapytaniem, druku ogłoszenia czy obliczenia rat kredytu. Dodatkowo jest mapka pokazująca gdzie akutalnie znajduję się pojazd oraz lista wyposażenia.

Formularze

Każda strona zbudowana w systemie Dladealera ma w pełni działający system formularzy połączony z bazą klientów oraz okazjami sprzedaży. Dodatkowo powiadomienia o formularzach mogą zostać kierowane na emaile wytyczonych osób.

Media społecznościowe

Na obecnym rynku ważną rolę odgrywa integracja dealera z mediami społecznościowymi. Do każdej strony w pakiecie Dealer Active Site możemy dołożyć integrację z wtyczkami społecznosciowymi.

Wpływa to nie tylko na kontakt bezpośredni z dealerem lecz także zwieksza pozycję w wyszukiwarkach powodując że strona staje się bardziej zaufana wg. algorytmów rankingowania.

Strona mobilna

Widoczność Dealera w sieci nie ogranicza się już tylko do urządzeń stacjonarnych. Wraz z rozwojem technologii oraz coraz większej ilości urządzeń mobilnych takich jak Smartphony czy Tablety, użytkownicy wręcz domagają się dostępu mobilnego do swojego Dealera.

Rynek mobilny w ogromnym tempie staje się już nie tylko dodatkiem ale wymaganiem dla profesjonalnego dealera. Wersje mobilne naszych stron są tak zooptymalizowane aby użytkownik bez problemu poradził sobie z wyszukaniem istotnych danych na każdym urządzeniu mobilnym.

SEO

Całość stron WWW zaprojektowana jest w taki sposób by były one maksymalnie przyjazne dla wyszukiwarki google i osiągały jak najlepsze pozycje podczas wyszukiwań (optymalizacja SEO). Dodatkowo aby wzmocnić efekt SEO proponujemy naszym klientom aby skorzystali z pakietu DTM (Dealer Total Marketing) aby wyniki były dodatkowo promowane przy cięższych frazach.