Multi Store (MS)

Platforma do zarządzania siecią komisów oraz ich ofertą online.

Jest to platforma przeznaczona dla marek komisowych które muszą obsługiwać kilka lub nawet kilkaset komisów pod sobą. Cała oferta zebrana z podległych komisów jest dostępna z jednego miejsca. Ofertę można prezentować zarówno w formie jednego portalu jak i indywidualnie dla każdego komisu.

Uprawnienia pojedynczego komisu można dobierać indywidualnie tak aby miał np. podgląd na wszystkie pojazdy lecz mógł edytować tylko swoje.

Historia klienta zebrana jest w jednej centralnej bazie i jesteśmy w stanie podglądać min. wcześniejsze zakupy klienta, notatki na jego temat, lub pojazdy które oddał w komis we wszystkich komisach w sieci.

Główne cechy

  • Centralna baza pojazdów z podległych komisów.
  • Centralna baza klientów.
  • Strona główna ze wszystkimi ogłoszeniami z podległych komisów.
  • Pakiet zawiera narzedzia do zarządzania komisem CI dla każdego komisu z osobnymi uprawnieniami.
  • Możliwość integracji z pakietem CS - niezależne strony WWW dla każdego komisu osobno.
  • Możliwość wprowadzenia programów lojalnościowych oraz karty klienta na podstawie transakcji klientów.
  • Statystyki i raporty sprzedaży dla całej grupy oraz pojedynczych komisów.
  • Obsługa posprzedażna, możliwość wysyłania ofert specjalnych.
  • Przy pierwszej instalacji możliwość automatycznego wgrania pojazdów z listy otomoto, lub dowolnej bazy pojazdów na życzenie klienta.

Pełna oferta ze wszystkich komisów

Możemy automatycznie wygenerować stronę WWW z pełną ofertą wszystkich komisów podpiętych własnej sieci Multi Store. Agregacja wszystkich ogłoszeń pozwala użytkownikom na bez problemowe wyszukiwanie pojazdów o określonych parametrach. Zapytanie o pojazd kierowane jest bezpośrednio do komisu w którym jest wystawiony.

Centralny panel

Każdy komis podpięty do utworzonego Multi Store ma dostęp do centralnego inwentarza w którym gromadzone wszystkie dane o pojazdach w sieci. Centralny panel daje także dostęp do historii klientów i ich transakcji.

Baza klientów

Klienci zapisywani są do jednej bazy danych. Klienci mogą pochodzić z różnych źródeł, począwszy od formularza na stronie po kontakt osobisty. Nasz panel umożliwia dokładne zapisanie źródła klienta oraz przypisanie do niego leadu sprzedażowego (np. jazda próbna).

Klient może być powiązany z pojazdem który go interesuje. Zapisywana jest także pełna historia transakcji klienta czyli np. zakupy pojazdów w komisach sieci.

Baza poszukiwanych ofert

Baza poszukiwanych ofert tworzona jest dla całej sieci komisów podpiętych do MultiStore. Oznacza to że pojedynczy poszukiwany pojazd widoczny jest dla każdego komisu w danej sieci. Jeśli zostanie dodany podobny pojazd na którymś z podpiętych placów, zostanie utworzone powiadomienie o podobnej ofercie.

Integracja z pakietem CS

Każdy komis podpiety do MultiStore ma możliwość zainstalowania pakietu CS czyli indywidualnej strony internetowej z własną ofertą i dodatkowymi informacjami