Technologia

Aplikacja korzysta z rozwiązania typu SaaS opartego na chmurze.

SaaS oraz chmura obliczeniowa

Aplikacja dladealera zbudowana jest w systemie SaaS Software as a Service , oznacza to że wszystkie operacje wykonywane w systemie odbywają się na naszej wewnętrznej platformie serwerów zbudowanej na zasadzie chmury obliczeniowej. Użytkownik loguje się za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej.

Brak kosztów instalacji oraz obsługi serwerów, zawsze najnowsza wersja oprogramowania.

Oznacza to, że wszystkie koszty związane z utrzymaniem infrastruktury oraz utrzymywaniem łącz leżą po naszej stronie, a użytkownik może zalogować się z każdego miejsca na świecie. Nie potrzebna jest kosztowna i pracochłonna instalacja serwerów u klienta, a oprogramowanie jest zawsze aktualne do najnowszej wersji.

Instalacja systemu

Wbudowany kreator pozwoli w kilku intuicyjnych krokach zainstalować i skonfigurować aplikację.

Jeśli zamówiona jest usługa indywidualna np. dopasowanie graficzne strony WWW, pracujemy zgodnie z ustalonymi w regulaminie zasadami, gwarantującymi sprawne i kontrolowane wdrożenie.

Każdy pracownik pracuje pod swoim loginem.

Integracja z systemami Dealera

Aplikacja Dladealera jest na tyle zaawansowana że daje także możliwość podłączenia się do wewnętrznego systemu dealera. Udostępniamy interfejs API przez który można synchronizować dane o pojazdach które mają być wystawione na sprzedaż oraz klientach pozyskanych z formularzy lub zapytań o oferty.

Bezpieczeństwo

Spełnione wymogi GIODO dot. przechowywania danych osobowych

Mając na szczególnej uwadze bezpieczeństwo naszych klientów spełniamy wszelkie wymagania techniczne oraz prawne, aby przechowywać dane osobowe, które są wpisywane do naszego systemu. Baza danych podlega kontroli standardów i jest zgłoszona do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Szyfrowane połączenie do platformy

Podobnie jak w bankach internetowych stosujemy szyfrowaną transmisje danych pomiędzy klientem, a nasza platformą. Dane zabezpieczone są certyfikatem SSL. Pozwala to uniknąć nieuprawnionego dostępu do przesyłanych informacji, do których dostęp mają tylko wytyczone osoby. Data Center w którym przechowywane są dane znajduje się na terenie Polski.

Stała opieka techniczna

Nad działaniem platformy serwerów czuwa 24h/7 wykwalifikowany personel, a infrastruktura jest zbudowana w taki sposób, aby nawet przy awarii jednego serwera jego prace przejmował kolejny

Bezpieczeństwo danych i kopie zapasowe

Po raz kolejny stawiając na bezpieczeństwo i niezawodność, wprowadziliśmy system tworzenia kopii zapasowych, które zapisują się co pół godziny w niezależnej lokalizacji. Pozwala to na odzyskanie danych w sytuacjach krytycznych.

W górę

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, chętnie pomożemy Zapytaj